Akustik bes faizsiz

Akustik bes faizsiz

Birikimleriniz faizsiz fonlarda değerlensin, rahat bir emeklilikle yarınlarınız güvence altında olsun!

Bugüne kadar inandığınız değerlerden vazgeçmediniz. Gelin, rahat bir emeklilik için atacağınız bu adımı da, değerlerinize uygun tercihler ile birlikte gerçekleştirelim. Büyük emek vererek biriktirdiğiniz her tutarı, faiz geliri içermeyen Akustik beste faizsiz Bireysel Emeklilik Planı’nda değerlendirelim, hem birikimleriniz bereketli olsun hem de %25 devlet katkısı ile değerine değer katsın.

Bireysel Emeklilik Sistemi Nedir?

Emeklilik, bugünden iyi planlanması gereken bir dönemdir. Bireysel Emeklilik Sistemi ile yapacağınız düzenli tasarrufları emeklilik yatırım fonlarında değerlendirerek, emekliliğinizde ek gelir sağlayabilir, hayat standardınızı koruyabilirsiniz.

Akustik beste faizsiz Bireysel Emeklilik Planı’na Kimler Katılabilir?

Rahat bir emeklilik dönemi için birikim yapmak isteyen 18 yaş ve üzeri herkes Akustik beste faizsiz Bireysel Emeklilik Planı'na katılabilir.

Sisteme Nasıl Dahil Olabilirim?

İletişim sayfamızı ziyaret ederek faizsiz fon alternatiflerini içeren Akustik beste faizsiz Bireysel Emeklilik planını satın alabilir veya “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak başvuru formuna ulaşabilirsiniz.

Devlet Katkısı Nedir?

Bireysel Emeklilik Sistemi’nde yaptığınız tasarruflar için vergi mükellefi olup olmadığınıza bakılmaksızın %25 oranında devlet katkısı alırsınız.

Aylık Katkı Payı Tutar Yıllık Katkı Payı Tutarı Aylık Devlet Katkısı Yıllık Devlet Katkısı
281 TL 3.372 TL 70,25 TL 843 TL
500 TL 6.000 TL 125 TL 1.500 TL
1.500 TL 18.000TL 375 TL 4.500 TL
3.000 TL 36.000 TL 750 TL 9.000 TL

*Devlet katkısının üst sınırı, ilgili yıla ilişkin brüt asgari ücret tutarının %25’i kadardır.

Plan Özellikleri Nelerdir?

Peşin Giriş Aidatı:

  • Akustik beste faizsiz Bireysel Emeklilik Planı kapsamında alınan peşin giriş aidatı, sözleşmenin yürürlük yılının ilk altı ayında geçerli Aylık Brüt Asgari Ücretin %8,5'i kadardır.